pastelinePasteLine

Program służący do wklejania tekstu w aplikacjach, które nie pozwalają na wklejanie ze schowka. Takich programów jest wiele, ale mój nie tylko udaje, że naprawdę piszemy, ale też pozwala wybrać co jaki czas naciskamy klawisz, a na końcu każdej linii „naciska” enter i też czeka określony czas.

Program napisałem, aby „wklejać” programy do emulatora procesora 65el02, który nie dość, że nie obsługiwał systemowego schowka, to jeszcze dość wolno reagował na wpisywany tekst, a po przejściu do nowej linii dość długo przetwarzał wpisaną linię. Dzięki PastLine mogłem „wpisywać” cały program – dość wolno, ale skutecznie.

Pobierz: PasteLine


Moje programy są podpisane cyfrowo certyfikatem wystawionym przez StartCom Ltd (jest uznawany przez Microsoft, Google, a ja jako autor jestem przez nich zweryfikowany) więc bez obaw:)

W Windows 8 może pojawić się niebieskie okno z informacją „System Windows chronił ten komputer” – należy kliknąć „Więcej szczegółów” (tam widać mnie jako wydawcę) i „Uruchom mimo to„. Niestety obejście tego wymaga certyfikatu EV za kilkaset euro, który jest wystawiany tylko na firmy, lub też uzyskać „zaufanie” Microsoftu, co oznacza, że program musi zostać uruchomiony przez setki/tysiące osób, a to mi raczej nie grozi.


Instrukcja:

Do okna programu wklej / wpisz wybrany tekst, wybierz opcje po prawej (czas pomiędzy przyciśnięciem klawisza oraz czy ma być wciskany Enter). Przejdź do programu w którym ma być wpisywany tekst i wciśnij Ctrl+Alt+V.

Ponowne przyciśnięcie klawisza skrótu powoduje przerwanie wpisywania (pauza).

Klawisz skrótu można zmienić, ale nie wszystkie działają – zależnie od wersji systemu Windows niektóre są zarezerwowane.

Has one comment to “Program: PasteLine”

You can Dodaj komentarz or Trackback this post.

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.